13 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi (Devre Kesici, Termobox, Sensör)
Elektrik Ekipmanları13 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi (Devre Kesici, Termobox, Sensör) ihalesi (İKN 2026/1057450) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1057450
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1057450 · Sonuç tarihi: 30.07.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
İmaj Teknik Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺2.354
İmaj Teknik Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Linatek Elektronik Raylı Sistemler Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺83.550
Linatek Elektronik Raylı Sistemler Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Trenturk Raylı Sistemler Anonim Şirketi — ₺19.900
Trenturk Raylı Sistemler Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
13 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi (Devre Kesici, Termobox, Sensör) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: İmaj Teknik Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.354; 2. kısım: Linatek Elektronik Raylı Sistemler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺83.550; 3. kısım: Trenturk Raylı Sistemler Anonim Şirketi, ₺19.900.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 41 Kalem Rilnss Vagon Talaşlı-Kaynaklı İmalat ve Fren Ekipman Malzemeleri — Omes Mühendislik Plastik Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺600 (19.08.2026)
- 4 Kalem (Elastik Kaplin-Seviye Müşiri-Yağ Filtresi Elemanı) Muhtelif Lokomotif Malzemesi — Voith Turbo Güç Aktarma Tekniği Limited Şirketi, ₺18.750 (18.06.2026)
- 10 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemeleri (Manometre, Regülatör, Gösterge) — Sever Endüstriyel Tesisat Teknik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺22.050 (19.08.2026)
- 6 Kalem Muhtelif Ana Yatak — ÖZ-AR İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, ₺23.950 (10.08.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Termostat Ucu, Turbo Havalandırma, Tıj ve Kablo Alımı (6 Kalem) — Alsancak Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺2.445 (28.07.2025)
- LEDli Aydınlatma Spotu - Taharet Butonu (6 Kalem) — Atalay Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.355 (05.08.2025)
- Muhtelif Elektrik Malzemeleri (160 km/sa Milli Elektrikli Tren Seti Projesi İçin) — Anonim Şirketi, ₺4.750 (31.07.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →