14 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf14 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2026/858479) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/858479
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/858479 · Sonuç tarihi: 11.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: AR-ES Tıbbi ve Elektronik Cihaz ve Malzemeleri Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi İthalat ve İhracat Limited Şirketi, kayıtlarımızda 16 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.978.954.
- İdare hakkında: İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 11 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
AR-ES Tıbbi ve Elektronik Cihaz ve Malzemeleri Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi İthalat ve İhracat Limited Şirketi — ₺76.000 (7 istekli)
AR-ES Tıbbi ve Elektronik Cihaz ve Malzemeleri Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi İthalat ve İhracat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Selam Medikal Taşımacılık Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺735.000 (7 istekli)
Selam Medikal Taşımacılık Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
14 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: AR-ES Tıbbi ve Elektronik Cihaz ve Malzemeleri Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi İthalat ve İhracat Limited Şirketi, ₺76.000; 2. kısım: Selam Medikal Taşımacılık Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺735.000.
İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- 13 Kalem İlaç Alımı — Erdem Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺270.270 (10.08.2026)
- 4 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Vizyon İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺318.000 (03.07.2026)
- 3 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Nüans Ecza Deposu Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺346.250 (31.07.2026)
- 6 Kalem Mefruşat Alımı — Trof Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺701.400 (19.06.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- LABORATUVAR, ATOLYE VE KÜTÜPHANE CİHAZLARI SATIN — Yordam Bilişim Teknoloji Danışmanlık Eğitim ve Elektronik Sistemleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺76.000, Kahramanmaraş (18.11.2021)
- 17 Kalem Tıbbi İlaç ve Serum Alımı İhalesi — Erdem Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺76.088, Isparta (30.06.2021)
- Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi 46 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺75.880, Mardin (13.11.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →