15 Kalem Muhtelif Rulman
15 Kalem Muhtelif Rulman ihalesi (İKN 2026/64643) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/64643
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/64643 · Sonuç tarihi: 12.03.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: ÖZ-AR İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, kayıtlarımızda 20 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.774.793.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
ÖZ-AR İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi — ₺74.445
ÖZ-AR İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
SKF Türk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺239.450
SKF Türk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
HST Demiryolu Sistemleri Anonim Şirketi — ₺3.200
HST Demiryolu Sistemleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
15 Kalem Muhtelif Rulman ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: ÖZ-AR İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, ₺74.445; 2. kısım: SKF Türk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺239.450; 3. kısım: HST Demiryolu Sistemleri Anonim Şirketi, ₺3.200.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2 Kalem FRP Malzemesi (Kabin Maskesi ve CER Motor Üfürücü Hava Kanalı) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺74.740 (19.02.2026)
- 2 Kalem E5000 Lokomotif Malzemesi (CER Motor Üfürücü Kompansatörü - Davar Kovan) — Ayyıldız Tünel Ekipmanları İmalatı Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺71.820 (21.05.2026)
- 5 Kalem E5000 Kablo Etiketi — Genesis Genel Elektrik Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺68.040 (13.04.2026)
- 4 Kalem Dizel Motor Yağı ve Hidrolik Yağı — Baykul Madeni Yağ Endüstri Tarım İnşaat Limited Şirketi, ₺67.212 (06.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →