15 Kalem Mutfak Malzemeleri Alımı
Mobilya ve Döşeme15 Kalem Mutfak Malzemeleri Alımı ihalesi (İKN 2022/651948) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/651948
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/651948 · Sonuç tarihi: 08.09.2022
İhalenin konusu
2 Kısım Olmak Üzere Toplamda 15 Kalem Mutfak Makine ve Malzemeleri Alım İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Nasyonel Endüstriyel Mut.Ür.Tem.Gıda Amb.ve Mob.San.Tic. Ltd.Ş, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺209.700.
- İdare hakkında: Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 15 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Nasyonel Endüstriyel Mut.Ür.Tem.Gıda Amb.ve Mob.San.Tic. Ltd.Ş — ₺183.500 (6 istekli)
Nasyonel Endüstriyel Mut.Ür.Tem.Gıda Amb.ve Mob.San.Tic. Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Alectra Mutfak Eşyaları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺524.394 (6 istekli)
Alectra Mutfak Eşyaları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
15 Kalem Mutfak Malzemeleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Nasyonel Endüstriyel Mut.Ür.Tem.Gıda Amb.ve Mob.San.Tic. Ltd.Ş, ₺183.500; 2. kısım: Alectra Mutfak Eşyaları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺524.394.
Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Kütüphane Yönetim Sistemi (KOHA) Yazılım Güncelleme, Bakım ve Destek — Ekspar Otomotiv Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺196.500 (30.06.2021)
- Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün muhtelif ağırlıklarda 14280 adet kargo gönderim işi — Posta ve Telgraf TeĢkilatı Anonim ġirketi., ₺264.352 (04.03.2021)
- Türkçe Ve Türk Kültürü Dersi Öğretim Materyallerine İlişkin Etki Araştırması Yapılması — Efektif Akademetre Ar.Ve Str.Pl.Tan.Yay.Hizm.Ltd.Şti, ₺89.000 (21.05.2021)
- Türkçe ve Türk Kültürü Dersi Öğretim Materyallerine Uygun Hikâye Kitaplarının Hazırlanması ve Basıma Hazır Hale Getirilmesi — Sistem Ofset Basın Yayın Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺390.000 (06.08.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- OFİS MOBİLYALARI SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺182.395, İstanbul (28.04.2021)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Alp Tedarik Dağıtım İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺184.953, Karabük (02.02.2022)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Umudum Danışmanlık Reklam Eğitim Organizasyon Araştırma Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺181.983, Muş (17.06.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →