Kamu İhaleleri

153 Çağrı Merkezi Hizmeti

İş ve Danışmanlık Hizmetleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı - İdari İşler Şube Müdürlüğü tarafından açılan "153 Çağrı Merkezi Hizmeti" ihalesini Ceylo Events Organizasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 4.290.702,47 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/500028).

İhale Kayıt No
2020/500028
Kazanan firma
Ceylo Events Organizasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺4.290.702
İstekli sayısı
İl
Kocaeli
Sonuç tarihi
24.12.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/500028 · Sonuç tarihi: 24.12.2020

İhalenin konusu

01.01.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında toplam 52 personel ile 153 Çağrı Merkezi Hizmeti

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Ceylo Events Organizasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →