16 Kalem Genel Temizlik ve Basit Sarf Malzeme Alımı
16 Kalem Genel Temizlik ve Basit Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2021/206059) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/206059
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/206059 · Sonuç tarihi: 12.07.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Bozyaka Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 18 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺32.550 (3 istekli)
2. kısım
Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺37.850 (2 istekli)
Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
FEM Medikal Tıbbi Malzemeler İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺18.150 (3 istekli)
FEM Medikal Tıbbi Malzemeler İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
16 Kalem Genel Temizlik ve Basit Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺32.550; 2. kısım: Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺37.850; 3. kısım: FEM Medikal Tıbbi Malzemeler İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺18.150.
İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Bozyaka Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Hastanemiz Bünyesinde Kullanılmak Üzere 7 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı İhalesi — Oreon Medikal Ticaret Anonim Şirketi, ₺21.990 (02.08.2021)
- 8 Kalem Bilgisayar Malzemesi Alım İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺46.000 (19.04.2021)
- Hastanemiz İhtiyacı 34 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alım İhalesi — Diakan Tıbbi Cihazlar Ve Malzemeleri Ticaret A.Ş., ₺14.000 (20.08.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →