16 Kısımdan İbaret Kırtasiye Malzemesi (Toner, A4 Kağıdı, Diğer Kırtasiye ve Büro Malzemesi), Bayrak Alımı
Bilgisayar ve Büro Donanımı16 Kısımdan İbaret Kırtasiye Malzemesi (Toner, A4 Kağıdı, Diğer Kırtasiye ve Büro Malzemesi), Bayrak Alımı ihalesi (İKN 2026/1076237) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1076237
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kocaeli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1076237 · Sonuç tarihi: 27.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Özüer Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.989.550.
- İdare hakkında: Emniyet Genel Müdürlüğü Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 21 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Özüer Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.414.550 (21 istekli)
Özüer Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kobas Büro Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺359.040 (21 istekli)
Kobas Büro Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
16 Kısımdan İbaret Kırtasiye Malzemesi (Toner, A4 Kağıdı, Diğer Kırtasiye ve Büro Malzemesi), Bayrak Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Özüer Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.414.550; 2. kısım: Kobas Büro Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺359.040.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- 131 Kalem Ayniyat-Temizlik-Kırtasiye Malzeme Alımı — Çaksu Tower Danışmanlık Taahhüt İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺1.408.500, Şanlıurfa (09.04.2026)
- Kırtasiye Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.402.958, İstanbul (22.04.2026)
- Kırtasiye Seti — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.426.500, Kahramanmaraş (21.10.2025)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhalekap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →