168 Kalem Muhtelif Temizlik Malzemesi Alımı
Mobilya ve Döşeme168 Kalem Muhtelif Temizlik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2022/86535) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/86535
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Elazığ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/86535 · Sonuç tarihi: 29.04.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti, kayıtlarımızda 81 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.530.522.
- İdare hakkında: Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 54 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 14,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺19.200 (2 istekli)
Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Puhu Danışmanlık Limited Şirketi — ₺6.000 (3 istekli)
Puhu Danışmanlık Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
FCF Doruk Temizlik Plastik Gıda İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.697.529 (5 istekli)
FCF Doruk Temizlik Plastik Gıda İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
168 Kalem Muhtelif Temizlik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti, ₺19.200; 2. kısım: Puhu Danışmanlık Limited Şirketi, ₺6.000; 3. kısım: FCF Doruk Temizlik Plastik Gıda İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.697.529.
Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 35 Kalem Muhtelif Giyim Ve Tekstil Malzemesi Alımı — Renasan Mürekkepli Şeritler Sanayi Ve Ticaret A.Ş, ₺28.526 (27.05.2021)
- 60 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺114.821 (28.06.2021)
- 15 Kalem Eğitim Mankeni, Eğitim Simülatörü ve Eğitim Malzemesi Alımı — Hedef Sağlık Gıda Temizlik İnşaat Medikal Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺124.080 (22.04.2021)
- 42 Kalem Muhtelif İlaç ve Serum Alımı — Erdem Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺153.180 (17.02.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — MES SUD Reklam Otomotiv Bilgisayar Gıda Temizlik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺19.300, Ankara (26.08.2021)
- TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR — Deniz Laboratuvar Ürünleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺19.000, Bilecik (16.12.2020)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Flora İlaçlama Temizlik Medikal Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺18.900, Diyarbakır (03.03.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →