17 Kalem E5000 Muhtelif Elektrik Malzemesi
Elektrik Ekipmanları17 Kalem E5000 Muhtelif Elektrik Malzemesi ihalesi (İKN 2026/282331) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/282331
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/282331 · Sonuç tarihi: 09.04.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺136.011.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺5.594
KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Trenturk Raylı Sistemler Anonim Şirketi — ₺3.443
Trenturk Raylı Sistemler Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
17 Kalem E5000 Muhtelif Elektrik Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺5.594; 2. kısım: Trenturk Raylı Sistemler Anonim Şirketi, ₺3.443.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 6 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.700 (01.04.2026)
- 18 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺10.675 (09.03.2026)
- 105 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Lıghtnıng Power Mühendislik Elektrik Ticaret Limited Şirketi, ₺11.555 (02.04.2026)
- 5 Kalem E5000 Alüminyum Profil Malzemesi — Uzmaksan Makina Sanayi ve Aluminyum İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺12.645 (10.04.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Muhtelif Elektrik Malzemeleri (160 km/sa Milli Elektrikli Tren Seti Projesi İçin) — Anonim Şirketi, ₺4.750 (31.07.2025)
- ELEKTRİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Ekincigrup İnşaat Elektrik Hırdavat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺6.500, Kocaeli (31.05.2022)
- Tıbbi ve Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı — Plasti-Med Plastik Medikal Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.530, İstanbul (06.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →