17 Kalem Tıbbi İlaç ve Serum Alımı İhalesi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf17 Kalem Tıbbi İlaç ve Serum Alımı İhalesi ihalesi (İKN 2021/264144) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/264144
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Isparta
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/264144 · Sonuç tarihi: 23.06.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş., kayıtlarımızda 18 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.899.553.
- İdare hakkında: Diş Hekimliği Fakültesi Yükseköğretim Kurumları Süleyman Demirel Üniversitesi adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. — ₺53.770 (2 istekli)
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Erdem Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi — ₺76.088 (2 istekli)
Erdem Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺3.604 (3 istekli)
Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
17 Kalem Tıbbi İlaç ve Serum Alımı İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş., ₺53.770; 2. kısım: Erdem Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺76.088; 3. kısım: Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺3.604.
Diş Hekimliği Fakültesi Yükseköğretim Kurumları Süleyman Demirel Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 30 Kalem Airatör, Anguldruva ve Diş Üniti Yedek Parça İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺299.294 (04.08.2021)
- 91 Kalem Diş Sarf Malzeme Alımı İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺927.500 (29.04.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesisleri (Bölge, KDÇHH, Kozluk, Gercüş, Beşiri ve Hasankeyf DH) İçin 77 Kalem Biyomedikal Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺53.790, Batman (27.10.2020)
- Hastanemiz Göz Bölümü İçin 16 Kısım (17 Kalem) Tıbbi Malzeme Alımı — ÖZ-DE Sağlık Gereçleri Ticaret Limited Şirketi, ₺53.800, Trabzon (06.01.2026)
- 37 Kalem İlaç ve Serum Alımı — Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺53.803, Çanakkale (16.11.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →