2 Adet Hafif Ticari ve 1 Adet Binek Tipi Olmak Üzere 3 Adet Şoförlü Araç Kiralama İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriAdıyaman Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından açılan "2 Adet Hafif Ticari ve 1 Adet Binek Tipi Olmak Üzere 3 Adet Şoförlü Araç Kiralama İşi" ihalesini Kutser Taş.Elek.Oto.İnş.Tem.Teks.Gıd San.ve Tic Ltd Ş 194.760 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/20795).
- İhale Kayıt No
- 2020/20795
- Kazanan firma
- Kutser Taş.Elek.Oto.İnş.Tem.Teks.Gıd San.ve Tic Ltd Ş
- Sözleşme bedeli
- ₺194.760
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Adıyaman
- Sonuç tarihi
- 27.02.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/20795 · Sonuç tarihi: 27.02.2020
İhalenin konusu
Adıyaman Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla 02/03/2020 - 28/02/2021 tarihleri arası (12 ay), 1 adet binek araç ve 2 adet hafif ticari araç olmak üzere toplamda 3 (üç) adet şoförlü hizmet aracı kiralama hizmet alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| binek araç | 1 | adet |
| hafif ticari araç olmak üzere toplamda 3 (üç) adet şoförlü hizmet aracı kiralama hizmet alımı | 2 | adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kutser Taş.Elek.Oto.İnş.Tem.Teks.Gıd San.ve Tic Ltd Ş, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.300.792.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kutser Taş.Elek.Oto.İnş.Tem.Teks.Gıd San.ve Tic Ltd Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →