2 Adet Okul Binasının Güçlendirme
İnşaat / Yapım İşleri2 Adet Okul Binasının Güçlendirme ihalesi (İKN 2022/208140) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/208140
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Düzce
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/208140 · Sonuç tarihi: 25.04.2022
İhalenin konusu
1. Kısım: Akçakoca Gönül Yavuz İlkokulu Güçlendirme İşi 2. Kısım: Akçakoca Osmaniye İlkokulu Güçlendirme İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: DEN Mimarlık Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺45.574.451.
- İdare hakkında: Düzce İl Özel İdaresi adına sonuçlanan 74 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
DEN Mimarlık Anonim Şirketi — ₺1.914.836 (3 istekli)
DEN Mimarlık Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
DEN Mimarlık Anonim Şirketi — ₺3.888.509 (2 istekli)
DEN Mimarlık Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Adet Okul Binasının Güçlendirme ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: DEN Mimarlık Anonim Şirketi, ₺1.914.836; 2. kısım: DEN Mimarlık Anonim Şirketi, ₺3.888.509.
Düzce İl Özel İdaresi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Direk Çakma Makinası Alımı ve 60 Ton Kapasiteli Bitüm Tankı ve 60 Ton Kapasiteli Kalyak Tankı Alımı İşi — Nefa Makina Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.949.000 (13.05.2026)
- Akçakoca İlçesi Yenice Köyü İçme Suyu Sondaj Kuyusu Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.790.000 (17.11.2025)
- 60 Ton Kapasiteli Bitüm Tankı ve 60 Ton Kapasiteli Kalyak Tankı, Asfalt Yama Robotu - Tuz Serici ve Direk Çakma Makinası Alımı İşi — Sİ-MAK Pompa ve Vana Asfalt İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.680.000 (29.04.2026)
- Cumayeri İlçesi Ordulukaradere ve Taşlık Köylerinde İçme Suyu Sondaj Kuyuları Yapım İşi — Adalıoğlu Teknik Mühendislik Sondaj ve Su Pompaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.242.500 (24.06.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- Tekirdağ İli, Çorlu İlçesi, Cem Vakfı Çorlu Şubesi Cem Evi Tadilatı ve Onarım İşi — Balkan İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.915.000, Tekirdağ (02.01.2026)
- 10 Ekim Anıtı ve Anma Yeri Yapılması — Kuzenler Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.915.000, İzmir (20.08.2021)
- KARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.915.402, Manisa (02.08.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →