2 Adet Okul İnşaatı Yapım İşi
İnşaat / Yapım İşleri2 Adet Okul İnşaatı Yapım İşi ihalesi (İKN 2022/397693) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/397693
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Mersin
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/397693 · Sonuç tarihi: 01.07.2022
İhalenin konusu
1 Adet B+Z+3 Katlı Eğitim Binası Yapım İşi 1 Adet B+Z+1 Katlı Eğitim Binası Yapım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Tiba Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺65.127.923.
- İdare hakkında: Yatırım İzleme Müdürlüğü Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlıkları Mersin Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı adına sonuçlanan 22 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 15,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Tiba Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺15.912.913 (3 istekli)
Tiba Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Tiba Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺25.112.913 (4 istekli)
Tiba Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Adet Okul İnşaatı Yapım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Tiba Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺15.912.913; 2. kısım: Tiba Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺25.112.913.
Yatırım İzleme Müdürlüğü Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlıkları Mersin Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Mersin İli 2025 Yılı Maden Kanunu Kapsamında Muhtelif İlçelere Kilitli Parke Yapım İşi — Eşinler Gıda İnşaat Tarım Taşıma Turizm Temizlik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺18.374.050 (19.02.2026)
- 1 Adet 24, 1 Adet 16 Derslik Okul İnşaatı Yapım İşi — Hakim Petrol Gayrimenkul.İnşaat Nakliye Otomotiv Gıda ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺27.098.000 (01.07.2022)
- Mersin İl Jandarma Komutanlığı Silifke İlçesi Göksu Deltası Kamera Sistemi Kurulması Yapım İşi — Aydın Güvenlik Sistemleri Telekomünikasyon İnşaat Taahhüt Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, ₺4.037.113 (10.03.2026)
- Mersin İli Akdeniz Kaymakam Evi İkmal İnşaatı Yapım İşi — Bulun Dekorasyon Taahhüt İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺3.416.000 (15.01.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- Adapazarı Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakım Evi Tadilat ve Yeni Ek Hizmet Bina Yapım İşi — ATAŞ Mühendislik Harita İmar Planlama İnşaat Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺15.912.012, Sakarya (06.03.2026)
- YTÜ Davutpaşa Kampüsünde Bulunan Lojman Asansörlerın Modernızasyon ve Revızyon Yapım İşi — ZEM Asansör İnşaat Doğal Gaz Mühendislik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺15.912.000, İstanbul (23.10.2025)
- Bingöl Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Binası Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺15.905.000, Bingöl (02.01.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →