2 Grup 7 Kalem Konveyör ve Son Yanma Izgarası Zincirleri ve Yedekleri Temini
Sulama ve İş Makineleri2 Grup 7 Kalem Konveyör ve Son Yanma Izgarası Zincirleri ve Yedekleri Temini ihalesi (İKN 2021/93154) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/93154
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/93154 · Sonuç tarihi: 08.04.2021
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Horuzlar Gıda İnşaat Hayvancılık Taşımacılık Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺538.460
Horuzlar Gıda İnşaat Hayvancılık Taşımacılık Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Bilgehan Makina Emlak İnşaat Madencilik Nakliyat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺378.456
Bilgehan Makina Emlak İnşaat Madencilik Nakliyat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Grup 7 Kalem Konveyör ve Son Yanma Izgarası Zincirleri ve Yedekleri Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Horuzlar Gıda İnşaat Hayvancılık Taşımacılık Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺538.460; 2. kısım: Bilgehan Makina Emlak İnşaat Madencilik Nakliyat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺378.456.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sulama ve İş Makineleri
- İl Afet Müdürlüğü Motopomp Alım İşi — Wacker Neuson Makina Limited Şirketi, ₺537.500, Nevşehir (15.06.2021)
- 18 Mart Çan Termik Santralı İşletme Müdürlüğü İhtiyacı Olup Teknik Özellikleri Belirtilen 2 Kalemde 2740 m Çelik Kortlu Konveyör Bant İle Her Makara Bant İçin Bedelsiz Verilecek Olan 12 Set Eklem Malzemesi İmali Ve Temini — Özer Konveyör Band Turizm Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺554.300 (10.03.2021)
- Temiz Su Dalgıç Pompa ve Gerekli Malzeme Alımı — Mirmazlum İnşaat Temizlik Gıda Kırtasiye Mobilya İlaçlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺599.999, Ağrı (07.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →