2 (İki) Kalem 5 (Beş) Kısım Balık
Gıda ve İçecek2 (İki) Kalem 5 (Beş) Kısım Balık ihalesi (İKN 2022/537794) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/537794
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/537794 · Sonuç tarihi: 29.08.2022
İhalenin konusu
Balık, Çipura : 22.500 kg Balık, Levrek : 15.500 kg
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: VKS Taahhüt Dış Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺13.327.245.
- İdare hakkında: J.Ted.Mrk.K.lığı (Bornova/İzmir) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı adına sonuçlanan 152 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
VKS Taahhüt Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.458.000 (2 istekli)
VKS Taahhüt Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
VKS Taahhüt Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.296.000 (2 istekli)
VKS Taahhüt Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 (İki) Kalem 5 (Beş) Kısım Balık ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: VKS Taahhüt Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.458.000; 2. kısım: VKS Taahhüt Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.296.000.
J.Ted.Mrk.K.lığı (Bornova/İzmir) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2 (İki) Kalem Meyve Suyu — Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti., ₺1.472.000 (14.09.2022)
- 5 (Beş) Kalem 5 (Beş) Kısım Gıda Maddesi (Tuz Yemeklik, Fındık İçi, Çekirdeksiz Kuru Üzüm, Tatlı Kemalpaşa, Tatlı Şekerpare, ) — Urbano Gıda İnşaat Turizm Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.422.036 (09.09.2022)
- 4 (Dört) Kısım Ekmek (Normal, 50 glık) — Sanek Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.496.000 (19.04.2022)
- 6 Kısım Yazlık Sebze ve Meyve — May San Toplu Yemek Personel Temizlik Hizmetleri İnşaat Gıda Sebze ve Meyve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺1.293.650 (28.04.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 121 Kalem Gıda Malzemesi 1 Kısım - Et ve Beyaz Et 10 Kalem 2 Kısım - Süt Ürünleri 11 Kalem 3 Kısım - Sebze ve Meyve 33 Kalem 4 Kısım - Kuru Gıda 67 Kalem — Hasyıldız Horeca Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.458.125, Karaman (15.09.2025)
- EKMEK SATIN ALINACAKTIR — Tokat Akın Ekmek Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.457.500, Tokat (22.12.2021)
- Bakanlığımız Merkez Yemekhane ve Kafeterya Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere 2022 Yılı Muhtelif Gıda Ürünleri Mal Alımı — Name Kurumsal Yemek Gıda Anonim Şirketi, ₺1.459.500, Ankara (29.12.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →