2 (İki) Kısım, 3 (Üç) Kalem Kömür Alımı
Yakıt, Elektrik ve Enerji2 (İki) Kısım, 3 (Üç) Kalem Kömür Alımı ihalesi (İKN 2022/576080) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/576080
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Van
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/576080 · Sonuç tarihi: 18.08.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kayaoğlu Kömürcülük İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺24.951.933.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Kayaoğlu Kömürcülük İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺13.845.000
Kayaoğlu Kömürcülük İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Efem Group Kömür Madencilik İnşaat Nakliye Petrol Otomotiv Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺21.132.700
Efem Group Kömür Madencilik İnşaat Nakliye Petrol Otomotiv Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 (İki) Kısım, 3 (Üç) Kalem Kömür Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Kayaoğlu Kömürcülük İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺13.845.000; 2. kısım: Efem Group Kömür Madencilik İnşaat Nakliye Petrol Otomotiv Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺21.132.700.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yakıt, Elektrik ve Enerji
- Akaryakıt Ürünleri (Motorin (Euro Dizel), 95 Oktan Kurşunsuz Benzin) — Akar Nakliyat Ticaret Limited Şirketi, ₺13.831.230, Samsun (08.01.2026)
- Elektrik Enerjisi — Ozan Elektrik Enerjisi İthalat İhracat Ve Toptan Ticaret Anonim Şirketi, ₺13.860.000, Kastamonu (26.05.2021)
- 2021 Yılı Kocaeli Büyükşehir Belediyesine Ait Tesislerde Kullanılmak Üzere Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı — Ekvator Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi, ₺13.870.980, Kocaeli (15.12.2020)
Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →