2 Kalem, 2 Kısım Nöbetçi Yağmurluğu Ve Nöbet Kabanı
Giyim ve Tekstil2 Kalem, 2 Kısım Nöbetçi Yağmurluğu Ve Nöbet Kabanı ihalesi (İKN 2019/676727) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/676727
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- ALINACAKTIR JANDARMA TED.MRKZ.K.LIĞI(SOĞANLI/İSTANBUL) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/676727 · Sonuç tarihi: 13.07.2020
İhalenin konusu
1'nci kısım 5.000 adet yağmurluk, nöbetçi, suni deri 2'nci kısım 3.000 adet gk nöbet kabanı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Mayap Tekstil İnşaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.763.400.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Mayap Tekstil İnşaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺520.000
Mayap Tekstil İnşaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Mayap Tekstil İnşaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺525.000
Mayap Tekstil İnşaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kalem, 2 Kısım Nöbetçi Yağmurluğu Ve Nöbet Kabanı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Mayap Tekstil İnşaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺520.000; 2. kısım: Mayap Tekstil İnşaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺525.000.
ALINACAKTIR JANDARMA TED.MRKZ.K.LIĞI(SOĞANLI/İSTANBUL) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2 Kalem, 2 Kısım Köpek Eğiticisi Kıyafeti — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺404.000 (14.08.2020)
- 9 Kalem 5 Kısım Dikimevi Malzemesi ve Spolet — Konaks Tekstil Pazarlama Dış Ticaret San.Ltd.Şti., ₺258.336 (10.04.2020)
- 10000 Adet Kademe Personeli Tişörtü — Leebross Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺2.100.000 (27.03.2025)
- 34 Kalem 10 Kısım Dikimevi Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺7.315.000 (07.03.2024)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 13 Kısım Kuru Tip Dalış Elbisesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺518.775 (03.09.2021)
- TKDK Aydın İl Koordinatörlüğü 2025 Yılı İçin 9 Kalem Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi — Tacer Perakende Tekstil Limited Şirketi, ₺518.300, Aydın (12.01.2026)
- Güvenlik ve İşçi Personeli İçin Yazlık Kıyafet Alımı — Kit Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺517.350, Ankara (19.02.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →