2 Kalem, 2 Kısım Polar Boyunluk
2 Kalem, 2 Kısım Polar Boyunluk ihalesi (İKN 2021/253267) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/253267
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/253267 · Sonuç tarihi: 22.06.2021
İhalenin konusu
2 Kalem 2 Kısım Polar Boyunluk
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öz-Gü İnşaat Tekstil Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.573.400.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Öz-Gü İnşaat Tekstil Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺468.000
Öz-Gü İnşaat Tekstil Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Met-Kon Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺448.000
Met-Kon Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kalem, 2 Kısım Polar Boyunluk ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Öz-Gü İnşaat Tekstil Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺468.000; 2. kısım: Met-Kon Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺448.000.
JANDARMA TED.MRKZ.K.LIĞI(SOĞANLI/İSTANBUL) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 15000 Metre Kumaş, Lacivert, Yazlık — Dua Kumaşçılık İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şrt., ₺493.500 (30.09.2020)
- 5 Kalem Şapka Malzemesi — Afer Tekstil Konfeksiyon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺494.014 (03.07.2020)
- 6 Kalem Tören Birliği Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺348.000 (27.08.2020)
- Keçe, Yaka Altı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺329.000 (18.03.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →