2 Kalem Hastane Cerrahi Alet Alımı İhalesi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf2 Kalem Hastane Cerrahi Alet Alımı İhalesi ihalesi (İKN 2021/394054) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/394054
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/394054 · Sonuç tarihi: 05.10.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Selçuklu Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Selçuk Üniversitesi adına sonuçlanan 28 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Bahadır İç Anadolu Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺266.400 (2 istekli)
Bahadır İç Anadolu Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Adatürk Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺347.900 (3 istekli)
Adatürk Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kalem Hastane Cerrahi Alet Alımı İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Bahadır İç Anadolu Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺266.400; 2. kısım: Adatürk Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺347.900.
Selçuklu Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Selçuk Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Dış Laboratuvar Hizmet Alımı — A Class Medikal Sağlık Hizmetleri İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺157.730 (02.04.2021)
- 78 Grup Mikrobiyoloji Malzeme Alımı İhalesi — Enfa Laboratuvar Cihazları ve Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺100.513 (02.04.2021)
- 29 Grup Teknik Hizmetler Malzeme Alımı İhalesi — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺90.436 (27.09.2021)
- 284 Kalem Dahili ve Cerrahi Malzeme Alımı — Sis Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺75.000 (23.10.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 2026 Yılı Çocuk Hastanesi 27 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme İhalesi — Doğpa Tıbbi Malzeme Ticaret Anonim Şirketi, ₺266.339, Ankara (01.04.2026)
- 294 Kalem İlaç, Serum ve Beslenme Ürünleri Alımı — İnci Ecza Deposu Ticaret Ltd.Şti., ₺266.560, Adana (04.12.2020)
- 1 Kalem Tıbbi Cihaz Yedek Parçası — Picorad Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺266.000, Elazığ (07.10.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →