2 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alım İşi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf2 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alım İşi ihalesi (İKN 2022/650828) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/650828
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Van
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/650828 · Sonuç tarihi: 02.09.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Elektron Sağlık.Ürün.Gıda ve İnş.San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.983.000.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 51 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Elektron Sağlık.Ürün.Gıda ve İnş.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺1.878.000 (2 istekli)
Elektron Sağlık.Ürün.Gıda ve İnş.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺1.196.000 (1 istekli)
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Elektron Sağlık.Ürün.Gıda ve İnş.San.Tic.Ltd.Şti., ₺1.878.000; 2. kısım: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺1.196.000.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 6 Kısım Laboratuvar Hizmet Alımı — Lab-Tek Medikal Tic.Ltd Şti., ₺2.015.581 (18.03.2022)
- Klima Santralleri Filtre Alımı — Akdamar Sağlık Ürünleri Elektrik İnşaat Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.478.125 (15.08.2022)
- 5 Kısım Laboratuvar Testleri Hizmet Alım İşi — Kaan Medikal Tıbbi Tanı Araç ve Gereçleri Tic. Ltd.Şti., ₺1.461.667 (28.07.2022)
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerinin Nevresim ve Tıbbi Mefruşat Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.392.439 (03.02.2020)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- MEDİKAL GAZ SATIN ALINACAKTIR — Uzmanlar Makina-Motor Yenileme ve İmalat Sınai Gazları Yangın Söndürme ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.878.150, Diyarbakır (11.03.2020)
- Kalp ve Damar Cerrahisi Sarf Malzeme Alımı — Sasan Sağlık Malzemeleri Üretim ve Pazarlama Anonim Şirketi, ₺1.878.500, Bursa (06.01.2026)
- 2 Kalem İlaç ve Serum Alımı — Göbeklitepe Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.875.000, Osmaniye (07.04.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →