2 Kalem Üniversal Torna Tezgahı ve Üniversal Yatay Torna Tezgahı
2 Kalem Üniversal Torna Tezgahı ve Üniversal Yatay Torna Tezgahı ihalesi (İKN 2026/1094806) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1094806
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1094806 · Sonuç tarihi: 05.08.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.100.000
2. kısım
Dinçer Savunma Hırdavat Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.424.000
Dinçer Savunma Hırdavat Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kalem Üniversal Torna Tezgahı ve Üniversal Yatay Torna Tezgahı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.100.000; 2. kısım: Dinçer Savunma Hırdavat Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.424.000.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 1 Adet Dizel Akülü Forklift (3,5 Ton) — Ceytech Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.140.330 (01.07.2026)
- 3 Kalem [Kam Mili Yatağı-Sızdırmazlık Bag (Dış Bilezik)] Muhtelif Motor Malzemesi — Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri İmalatı Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.050.000 (06.07.2026)
- 2 Kalem Ünite (5 Adet AFD Ünitesi ve 5 Adet Ana Konvertör Kontrol Ünitesi) — Tirim Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.000.000 (27.08.2026)
- 20 Kalem E5000 Ham Malzemeleri (Boru, Sac Levha, Yuvarlak Çelik, C Montaj Rayı) — Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺935.390 (24.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →