2 Kalemde Toplam 175 Ton Yüksük Şeridi Alımı
2 Kalemde Toplam 175 Ton Yüksük Şeridi Alımı ihalesi (İKN 2020/753833) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/753833
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE PİRİNÇ FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/753833 · Sonuç tarihi: 20.01.2021
İhalenin konusu
125 ton (+- 2,5 Ton toleranslı) 20 mm Kovan Yüksük Şeridi (6,95x115 mm) (CuZn30) ve 50 ton (+- 1 Ton toleranslı) 5,56x45 mm Gömlek Yüksük Şeridi (1,02x108 mm) (CuZn10)
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| (+- 2,5 Ton toleranslı) 20 mm Kovan Yüksük Şeridi (6,95x115 mm) (CuZn30) | 125 | ton |
| (+- 1 Ton toleranslı) 5,56x45 mm Gömlek Yüksük Şeridi (1,02x108 mm) (CuZn10) | 50 | ton |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gemciler Güven Metal San ve Tic A.Ş. — ₺3.035.500
Gemciler Güven Metal San ve Tic A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kayalar Bakır Alaşımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺6.668.750
Kayalar Bakır Alaşımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kalemde Toplam 175 Ton Yüksük Şeridi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gemciler Güven Metal San ve Tic A.Ş., ₺3.035.500; 2. kısım: Kayalar Bakır Alaşımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺6.668.750.
MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE PİRİNÇ FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 300 Ton MS 70 lik Yüksük Şeridi Araişini Aynı Miktarda FW 7,62X51 mm Kovan Yüksük Şeridi (3,57X145 mm) (CUZN30) Haline Getirme İşlemi Fason İmalat Hizmet Alımı — Altek Döküm Hadde Mamulleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.805.000 (14.07.2021)
- 15 ton Antimon — Kudret Metal İzabe Sanayi Nakliye ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.477.500 (15.03.2021)
- 450 ton (+- 9 ton Toleranslı) Elektrolitik Külçe Çinko — Hayat Galvaniz Çinko Oksit San. ve Tic. Ltd. Şti., ₺1.297.800 (01.02.2021)
- 75 Ton (+- 1,5 Ton Toleranslı) Elektrolitik Katot Bakır — Koçbay Metal San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺708.563 (25.03.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →