2 Kısım 18 Kalem Et Alımı
Gıda ve İçecek2 Kısım 18 Kalem Et Alımı ihalesi (İKN 2026/1152613) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1152613
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1152613 · Sonuç tarihi: 21.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aydınlık Gross Et Ürünleri Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺89.840.785.
- İdare hakkında: Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Aydınlık Gross Et Ürünleri Limited Şirketi — ₺13.320.000 (5 istekli)
Aydınlık Gross Et Ürünleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Aydınlık Gross Et Ürünleri Limited Şirketi — ₺17.759.375 (5 istekli)
Aydınlık Gross Et Ürünleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kısım 18 Kalem Et Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Aydınlık Gross Et Ürünleri Limited Şirketi, ₺13.320.000; 2. kısım: Aydınlık Gross Et Ürünleri Limited Şirketi, ₺17.759.375.
Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- 19 Kısım 296 Kalem Muhtelif Araç Yedek Parça — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺916.309 (10.08.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 2026 Yılı Kandil Simidi ve İkramlık Gıda Malzemeleri Alımı — Mavi İstanbul İnşaat Mühendislik Turizm Gıda Dayanıklı Tüketim Malları İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺13.334.650, İstanbul (19.02.2026)
- MBB Aşevine Gıda Ürünleri Alımı — NF Pazarlama Gıda ve Temizlik Maddeleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺13.269.840, Manisa (16.01.2026)
- 10 Kalem Gıda Ürünleri Mal Alımı — Kıvam Endüstriyel Maddeleri Gıda Tarım Ambalaj Makina Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺13.246.050, Osmaniye (26.02.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →