2 Kısım 8 Kalem Baskı Makinesi İçin Toner
Bilgisayar ve Büro Donanımı2 Kısım 8 Kalem Baskı Makinesi İçin Toner ihalesi (İKN 2021/106251) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/106251
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bitlis
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/106251 · Sonuç tarihi: 20.05.2021
İhalenin konusu
2 Kısım 8 Kalem Baskı Makinesi İçin Toner Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Rıcoh Turkey Baskı Çözümleri Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.769.846.
- İdare hakkında: Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı (Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Rıcoh Turkey Baskı Çözümleri Limited Şirketi — ₺535.800
Rıcoh Turkey Baskı Çözümleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Rıcoh Turkey Baskı Çözümleri Limited Şirketi — ₺53.150
Rıcoh Turkey Baskı Çözümleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kısım 8 Kalem Baskı Makinesi İçin Toner ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Rıcoh Turkey Baskı Çözümleri Limited Şirketi, ₺535.800; 2. kısım: Rıcoh Turkey Baskı Çözümleri Limited Şirketi, ₺53.150.
Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı (Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- 50000 kg Ekmek Alımı — Aş Sanayi Gıda Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺318.500 (18.06.2021)
- 4 Kısım Isınma Amaçlı Kömür — Akmanlar Taşımacılık Anonim Şirketi, ₺237.820 (02.06.2021)
- 5 Kısım 7 Kalem Günlük Gıda Maddesi — Bugün Gıda Ve Turizm İşletmeleri Yatırım A.Ş., ₺191.250 (07.05.2021)
- 24 Kısım 34 Kalem Gıda Maddesi — Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti., ₺111.250 (26.08.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- 2026 Yılı Temizlik ve Kırtasiye Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺537.027, Adana (30.01.2026)
- 64 Kalem Kırtasiye ve Büro Malzemesi ile 7 Kısım Orijinal Toner Alımı — Teknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi, ₺533.730, Gümüşhane (22.10.2025)
- Kırtasiye Malzemesi — Eretna Kırtasiye İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺532.851, İzmir (31.10.2025)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →