2 Kısım ASM ve Sağlık Evi Bakım Onarım İşi
İnşaat / Yapım İşleri2 Kısım ASM ve Sağlık Evi Bakım Onarım İşi ihalesi (İKN 2022/396513) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/396513
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Gaziantep
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/396513 · Sonuç tarihi: 16.06.2022
İhalenin konusu
2 Kısım Bakım Onarım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 41 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺824.650 (2 istekli)
2. kısım
A.G.F.İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺857.000 (2 istekli)
A.G.F.İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kısım ASM ve Sağlık Evi Bakım Onarım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺824.650; 2. kısım: A.G.F.İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., ₺857.000.
Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 40 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi Alımı — Kemiteks Kimyevi Maddeler Tic Ltd.Şti, ₺596.265 (29.08.2022)
- Gaziantep Şehir Hastanesinin Tüp Bebek Merkezinde Kullanılmak Üzere 22 Kısım Laboratuvar Sarf Malzeme — DBS Med Teknoloji Çözümleri Özel Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.150.450 (09.07.2026)
- 12 Ay Süre İle 93 Kalem Temizlik Malzemeleri Alımı — Emirplast Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺479.611 (04.02.2022)
- Yedek Parça Dahil Jeneratör Bakım ve Onarım Hizmet Alımı — Yalap Enerji Otomotiv Limited Şirketi, ₺1.235.800 (29.07.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- TESİSAT İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺824.700, Sinop (27.08.2021)
- BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR — SUR Peyzaj Plastik Ambalaj Ürünleri Tarımsal Hayvancılık İthalat İhracat Nakliye İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺824.500, Diyarbakır (05.02.2020)
- Düziçi Oluklu Köyü Modüler Depo Yapım — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺824.824, Osmaniye (13.11.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →