2 Kısım Baskılı Çöp Poşeti
2 Kısım Baskılı Çöp Poşeti ihalesi (İKN 2021/189620) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/189620
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/189620 · Sonuç tarihi: 05.07.2021
İhalenin konusu
2 Kısım Birim Fiyatlı Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kemal Toprak Makina Hırdavat Bilgisayar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺9.575.930.
- İdare hakkında: Çankaya Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü adına sonuçlanan 13 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Kemal Toprak Makina Hırdavat Bilgisayar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺299.800 (5 istekli)
Kemal Toprak Makina Hırdavat Bilgisayar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Sunteks Plastik ve Ambalaj San.İml.Tic.Ltd.Şti. — ₺326.700 (5 istekli)
Sunteks Plastik ve Ambalaj San.İml.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kısım Baskılı Çöp Poşeti ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Kemal Toprak Makina Hırdavat Bilgisayar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺299.800; 2. kısım: Sunteks Plastik ve Ambalaj San.İml.Tic.Ltd.Şti., ₺326.700.
Çankaya Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 3 Kalem Bank, Kamelya ve Shingle Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺312.500 (26.05.2021)
- 95 Kalem Kırtasiye Malzemesi — Kapital Büro Makinaları Kır.Bil.El.Sarf.Ma.Sa.Ti.Ltd, ₺379.047 (25.05.2021)
- 2 Kısım Çalı Süpürgesi ve Ağır Yağ-Kir Çözücü — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺215.000 (07.06.2021)
- 5 Kısım Zirai Gereç ve Yedek Parçası — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺483.762 (25.05.2021)
Çankaya Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →