2 Kısım İş İstasyonu Bilgisayar
Bilgisayar ve Büro Donanımı2 Kısım İş İstasyonu Bilgisayar ihalesi (İKN 2020/175965) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/175965
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/175965 · Sonuç tarihi: 17.06.2020
İhalenin konusu
İş İstasyonu Bilgisayar (2 Kısım)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: LTS Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 19 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.180.569.
- İdare hakkında: İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı (Güvercinlik / Ankara) adına sonuçlanan 25 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
LTS Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi — ₺272.870
LTS Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Aday Grup İnşaat Taahhüt Turizm Hayvancılık ve Tarım Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi — ₺15.011
Aday Grup İnşaat Taahhüt Turizm Hayvancılık ve Tarım Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kısım İş İstasyonu Bilgisayar ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: LTS Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi, ₺272.870; 2. kısım: Aday Grup İnşaat Taahhüt Turizm Hayvancılık ve Tarım Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi, ₺15.011.
İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı (Güvercinlik / Ankara) idaresinde benzer ölçekteki işler
- 15 Adet İş İstasyonu Bilgisayar (Dizüstü) — Prodigi Bilişim Teknolojileri San.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺269.985 (22.09.2020)
- 20 Adet Ericsson Sayısal Telefon Santral Sistemleri 2021 Yılı Bakım Ve Onarımı — Dengebir İletişim Telekominikasyon Bi El El Sa.ve Tic.Ltd Şti., ₺235.000 (29.12.2020)
- 7 Kısım Veri İnceleme, Depolama, Kurtarma ve Parola Kırma Sistemi — EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺225.830 (30.06.2020)
- 200 Saat Yedekleme Sistemleri Destek Hizmeti — Promet Bilgi Sistemleri ve Dan.San.Tic.Ltd.Şti., ₺192.000 (21.07.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Birimlerin 2022 Yılı İht Alınamayan Kalemler İçin Kırtasiye ve Basit Sarf Malzeme Alımı — FSM 1453 Turizm Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺272.850, İzmir (31.08.2022)
- 50 Kalem Temizlik, Kırtasiye ve Yedek Parça Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺272.440, Aksaray (29.07.2022)
- KIRTASİYE, MEFRUŞAT, TONER, BASILI EVRAK SATIN — Ortaklar Eğitim Kırtasiye ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi, ₺272.186, Balıkesir (29.04.2022)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →