2 Kısım Madeni Yağ ve Su Bazlı Üre Çözeltisi
Yakıt, Elektrik ve Enerji2 Kısım Madeni Yağ ve Su Bazlı Üre Çözeltisi ihalesi (İKN 2022/209509) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/209509
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Samsun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/209509 · Sonuç tarihi: 09.05.2022
İhalenin konusu
39 Kalem Madeni Yağ ve 1 Kalem Su Bazlı Üre Çözeltisi Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Madeni Yağ | 39 | Kalem |
| Su Bazlı Üre Çözeltisi Alımı | 1 | Kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Enida Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.246.200.
- İdare hakkında: Samsun Büyükşehir Belediyesi Makina İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Enida Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺774.000 (2 istekli)
Enida Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Seymen Petrol İnşaat Tur.Nakl.ve Maden.Tic.Ltd.Şti. — ₺3.000.000 (1 istekli)
Seymen Petrol İnşaat Tur.Nakl.ve Maden.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kısım Madeni Yağ ve Su Bazlı Üre Çözeltisi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Enida Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺774.000; 2. kısım: Seymen Petrol İnşaat Tur.Nakl.ve Maden.Tic.Ltd.Şti., ₺3.000.000.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Makina İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Belediyemiz Araçlarında ve İş Makinelerinde Kullanılmak Üzere Lastik Alımı — Kamersan Otomotiv İthalat ve İhracat San Tic Ltd Şti, ₺1.345.814 (10.12.2020)
- Lastik Alımı — Ünal Lastik Kaplama Taahhüt Servis Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi., ₺4.790.714 (10.08.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yakıt, Elektrik ve Enerji
- 4 Nolu (Fuel Oil) Kalorifer Yakıtı Alım İşi — Şah Can Petrol İnşaat Nakliye Madencilik Gıda Otomotiv Emlakcılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺773.760, Malatya (26.11.2020)
- AKARYAKIT ÜRÜNLERİ VE LPG OTOGAZ SATIN ALINACAKTIR — Ünal Kardeşler İnşaat Nakliyat Madencilik Turizm Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺774.400, Aksaray (09.03.2022)
- Taşkesti Orman İşletme Müdürlüğü 2022 Yılı Akaryakıt Mal Alımı İşi — Kardeşler Petrol Ürünleri Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺773.555, Bolu (09.03.2022)
Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →