2 Kısımlı 19 Kalem Kırtasiye ve 15 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
Bilgisayar ve Büro Donanımı2 Kısımlı 19 Kalem Kırtasiye ve 15 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2020/726943) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/726943
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Aydın
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/726943 · Sonuç tarihi: 22.02.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 9 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Fotomak Büro Sistemleri Tekn.Hizm.ve Kırt.San.Tic.Ltd — ₺163.440
Fotomak Büro Sistemleri Tekn.Hizm.ve Kırt.San.Tic.Ltd firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Nazar Temizlik Kimyevi ve Gıda Madd.Paz.Ġth.Ġhr.San.Tic.Ltd. — ₺75.895
Nazar Temizlik Kimyevi ve Gıda Madd.Paz.Ġth.Ġhr.San.Tic.Ltd. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kısımlı 19 Kalem Kırtasiye ve 15 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Fotomak Büro Sistemleri Tekn.Hizm.ve Kırt.San.Tic.Ltd, ₺163.440; 2. kısım: Nazar Temizlik Kimyevi ve Gıda Madd.Paz.Ġth.Ġhr.San.Tic.Ltd., ₺75.895.
Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Kırtasiye Malzemesi Satın Alınması — Eretna Kırtasiye İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺691.363 (01.10.2025)
- Aydın Büyükşehir Belediyesi, ASKİ Genel Müdürlüğü, Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel AŞ, Ayulaş AŞ ve Aybel AŞ Bünyesinde Çalışan 3719 Personele Sağlık Taraması Yaptırılması — Güvenliği Hizmetleri ve Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi, ₺2.570.283 (03.11.2025)
- 12 Ay Süreli 194 Adet Sürücüsüz ve Yakıtsız Taşıt Kiralama Hizmet Alımı — Metrik Filo Araç Kiralama Anonim Şirketi, ₺87.892.800 (31.12.2025)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- 2026 Yılı KHHB-6 Kırtasiye Malzemesi Alımı — Teknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi, ₺162.775, İstanbul (14.01.2026)
- 106 Kalem Kırtasiye, Basılı Evrak ve Toner Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺162.555, Mardin (03.05.2021)
- İtfaiye Dairesi Başkanlığına İtfaiye Yangın ve Acil Müdahale Şube Müdürlüğüne Toner Alımı — Serel Bilgi İşlem Malzemeleri Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺165.875, İzmir (21.09.2021)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →