2020 Yılı 4 Araçla 1 Yıl Süreli Personel Servis (Taşıma) İşi İhalesi (01012020-31122020)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleriİdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Erzurum Teknik Üniversitesi tarafından açılan "2020 Yılı 4 Araçla 1 Yıl Süreli Personel Servis (Taşıma) İşi İhalesi (01012020-31122020)" ihalesini Palandöken Safir Taşımacılık Turizm İnşaat Taahhüt Gıda Tic. San. Ltd. Şti 412.800 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/598300).
- İhale Kayıt No
- 2019/598300
- Kazanan firma
- Palandöken Safir Taşımacılık Turizm İnşaat Taahhüt Gıda Tic. San. Ltd. Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺412.800
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Erzurum
- Sonuç tarihi
- 27.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/598300 · Sonuç tarihi: 27.12.2019
İhalenin konusu
2020 Yılı 4 Araçla 1 Yıl Süreli Personel Servis (Taşıma) İşi İhalesi (01.01.2020-31.12.2020) En Az 40 Kişilik 4 Adet Personel Servisi Aracı 12 Ay
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Palandöken Safir Taşımacılık Turizm İnşaat Taahhüt Gıda Tic. San. Ltd. Şti, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺498.490.
- İdare hakkında: İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Erzurum Teknik Üniversitesi adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.