2020 Yılı Asya Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Kartal, Maltepe, Pendik ve Tuzla İlçeleri Atıksu Altyapı Sistemlerinin Temizlenmesi ve Görüntülenmesi İşi
İnşaat / Yapım İşleriİstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından açılan "2020 Yılı Asya Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Kartal, Maltepe, Pendik ve Tuzla İlçeleri Atıksu Altyapı Sistemlerinin Temizlenmesi ve Görüntülenmesi İşi" ihalesini Aydemir Altyapi Inşaat Kanal Temizlik Görüntüleme Vidanjör Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 14.522.722 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/292273).
- İhale Kayıt No
- 2020/292273
- Kazanan firma
- Aydemir Altyapi Inşaat Kanal Temizlik Görüntüleme Vidanjör Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺14.522.722
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 21.09.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/292273 · Sonuç tarihi: 21.09.2020
İhalenin konusu
13 Kalem 2020 Yılı Asya Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Kartal, Maltepe, Pendik Ve Tuzla İlçeleri Atıksu Altyapı Sistemlerinin Temizlenmesi Ve Görüntülenmesi İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺14.522.722 — İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 7 ihalede ortalamanın (6.079.758,5 ₺) %139 üzerinde.
- İdare hakkında: İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 32 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.