2020 Yılı Avrupa 2 Bölge Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Avcılar ve Esenyurt İlçeleri Atıksu Altyapı Sistemlerinin Temizlenmesi ve Görüntülenmesi İşi
İnşaat / Yapım İşleriİstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından açılan "2020 Yılı Avrupa 2 Bölge Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Avcılar ve Esenyurt İlçeleri Atıksu Altyapı Sistemlerinin Temizlenmesi ve Görüntülenmesi İşi" ihalesini Gurbetoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 5.096.364 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/294053).
- İhale Kayıt No
- 2020/294053
- Kazanan firma
- Gurbetoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺5.096.364
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 10.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/294053 · Sonuç tarihi: 10.12.2020
İhalenin konusu
13 Kalem 2020 Yılı Avrupa 2. Bölge Abone İşleri Daire Başkanlığı Avcılar ve Esenyurt İlçeleri Atıksu Altyapı Sistemlerinin Temizlenmesi Ve Görüntülenmesi İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺5.096.364 — İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 7 ihalede ortalamanın (6.079.758,5 ₺) %16 altında.
- Kazananın karnesi: Gurbetoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺619.105.464.
- İdare hakkında: İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 32 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Gurbetoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →