2020 Yılı Dezenfektan Malzemeleri Alımı
2020 Yılı Dezenfektan Malzemeleri Alımı ihalesi (İKN 2019/518001) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/518001
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Hatay
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/518001 · Sonuç tarihi: 20.01.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 81 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺21.016.301.
- İdare hakkında: Hatay İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 319 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 13,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi — ₺76.885
Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Metromed Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. — ₺6.993
Metromed Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2020 Yılı Dezenfektan Malzemeleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi, ₺76.885; 2. kısım: Metromed Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., ₺6.993.
Hatay İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 105 Kısım Biyomedikal Malzeme Alımı — Biçerler Group Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Limited Şirketi, ₺71.200 (28.07.2022)
- Cerrahi Alet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺68.728 (07.12.2020)
- 58 Kalem ADSM Tıbbi Malzeme Alımı — Premıum Diş Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺93.817 (18.03.2020)
- PCR Laboratuvarı Malzeme Alımı — EYS Medikal Ve Laboratuvar Projeleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺95.244 (23.06.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →