2020 Yılı Trafik Yol Çizgi Boya ve Boya Malzemesi Alım İşi
2020 Yılı Trafik Yol Çizgi Boya ve Boya Malzemesi Alım İşi ihalesi (İKN 2020/317441) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/317441
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bursa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/317441 · Sonuç tarihi: 24.09.2020
İhalenin konusu
Toplamda 630.000 kg. Boya Alınması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sıgnatekma Boya ve Sinyalizasyon San ve Tic.A.Ş, kayıtlarımızda 30 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺37.968.160.
- İdare hakkında: Bursa Büyükşehir Belediyesi adına sonuçlanan 158 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sıgnatekma Boya ve Sinyalizasyon San ve Tic.A.Ş — ₺3.423.500
Sıgnatekma Boya ve Sinyalizasyon San ve Tic.A.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Özden Trafik İşaretleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺632.500
Özden Trafik İşaretleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2020 Yılı Trafik Yol Çizgi Boya ve Boya Malzemesi Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sıgnatekma Boya ve Sinyalizasyon San ve Tic.A.Ş, ₺3.423.500; 2. kısım: Özden Trafik İşaretleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺632.500.
Bursa Büyükşehir Belediyesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Loglama Hizmeti Alımı İşi — Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi, ₺3.397.571 (19.12.2025)
- Bursa İli Sınırları İçerisinde İkamet Eden Çölyak Hastalarına Ramazan Ayında Dağıtılmak Üzere Glütensiz Gıda Kolisi ve Çölyak Hastalarına Doğum Günlerinde Dağıtılmak Üzere Glütensiz Pasta Alımı ve Dağıtımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺3.360.000 (11.02.2026)
- Bursa Merkez Ve İlçelerde Kullanılmak Üzere Muhtelif İlçelerde Kullanılmak Üzere İnşaat Malzemesi Alım İşi — Adagöl Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.488.850 (13.01.2021)
- Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı İtfaiye Müdahale Şube Müdürlüğü Bünyesinde Bulunan 97 (Doksan Yedi) Adet İtfaiye Aracının Kasko Sigortalarının Yaptırılması İşi — Sahara Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺3.602.152 (10.10.2025)
Bursa Büyükşehir Belediyesi idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →