2021/2022 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı İlköğretim Uygulaması Kapsamında 7 (Yedi) Taşıma Merkezine 62 (Altmışiki) Yerleşim Biriminden 62 (Altmışiki) Araçla 649 Öğrencinin 182 Gün (06092021 - 17062022) Taşınması Hizmeti
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri2021/2022 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı İlköğretim Uygulaması Kapsamında 7 (Yedi) Taşıma Merkezine 62 (Altmışiki) Yerleşim Biriminden 62 (Altmışiki) Araçla 649 Öğrencinin 182 Gün (06092021 - 17062022) Taşınması Hizmeti ihalesi (İKN 2021/405546) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/405546
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- Trabzon
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/405546 · Sonuç tarihi: 03.09.2021
İhalenin konusu
2021/2022 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı İlköğretim Uygulaması Kapsamında 7 (Yedi) Taşıma Merkezine 62 (Altmışiki) Yerleşim Biriminden 62 (Altmışiki) Araçla 649 Öğrencinin 182 Gün (06.09.2021 - 17.06.2022) Taşınması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Usta Dekorasyon Personel ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺709.982.
- İdare hakkında: Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 20 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar