Kamu İhaleleri

2021/2022 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı Ortaöğretim Uygulaması Kapsamında 6 (Altı) Taşıma Merkezine 56 (Ellialtı) Yerleşim Biriminden 56 (Ellialtı) Araçla 775 Öğrencinin 182 Gün (06092021 - 17062022) Taşınması Hizmeti

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

2021/2022 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı Ortaöğretim Uygulaması Kapsamında 6 (Altı) Taşıma Merkezine 56 (Ellialtı) Yerleşim Biriminden 56 (Ellialtı) Araçla 775 Öğrencinin 182 Gün (06092021 - 17062022) Taşınması Hizmeti ihalesi (İKN 2021/408796) 8 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2021/408796
Kısım sayısı
8
İl
Trabzon

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/408796 · Sonuç tarihi: 03.09.2021

İhalenin konusu

2021/2022 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı İlköğretim Uygulaması Kapsamında 7 (Yedi) Taşıma Merkezine 62 (Altmışiki) Yerleşim Biriminden 62 (Altmışiki) Araçla 649 Öğrencinin 182 Gün (06.09.2021 - 17.06.2022) Taşınması

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺92.456 (5 istekli)
2. kısım
Usta Dekorasyon Personel ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi — ₺239.512 (7 istekli)
Usta Dekorasyon Personel ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
3. kısım
Öz Turanoğlu Müşavirlik İnşaat Taşımacılık Gıda Tarım Taahhüt Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺460.642 (8 istekli)
Öz Turanoğlu Müşavirlik İnşaat Taşımacılık Gıda Tarım Taahhüt Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
4. kısım
Onur Can Tur Turizm Ticaret Limited Şirketi — ₺414.050 (8 istekli)
Onur Can Tur Turizm Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
5. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺118.300 (5 istekli)
6. kısım
Komandara Tur Turizm Temizlik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi — ₺22.750 (2 istekli)
Komandara Tur Turizm Temizlik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
7. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺18.986 (4 istekli)
8. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺86.814 (5 istekli)