2021 Yılı 6 Aylık Buğday ve Kepek Unu Alımı
"2021 Yılı 6 Aylık Buğday ve Kepek Unu Alımı" ihalesinin sonucu (İKN 2021/6260). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2021/6260
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺188.730
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Batman
- Sonuç tarihi
- 12.02.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/6260 · Sonuç tarihi: 12.02.2021
İhalenin konusu
Ceza İnfaz Kurumunun ihtiyacına binaen 70.000 kg Ekmeklik Buğday Unu, 600 kg Ekmeklik Kepek Unu 31.07.2021 tarihine kadar alımı yapılacaktır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Batman Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Ceza İnfaz Kurumları İle Tutukevleri İş Yurtları Kurumu adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.