2021 Yılı Genel Temizlik, Basılı Kağıt Ve Matbu Evrak İle Kırtasiye Malzemeleri Mal
Bilgisayar ve Büro Donanımı2021 Yılı Genel Temizlik, Basılı Kağıt Ve Matbu Evrak İle Kırtasiye Malzemeleri Mal ihalesi (İKN 2021/45018) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/45018
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bursa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/45018 · Sonuç tarihi: 23.03.2021
İhalenin konusu
14 Kalem Genel Temizlik Malzemesi, 10 Kalem Basılı Kağıt Ve Matbu Form İle 3 Kalem Kırtasiye Malzemesi
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Genel Temizlik Malzemesi | 14 | Kalem |
| Basılı Kağıt Ve Matbu Form İle 3 Kalem Kırtasiye Malzemesi | 10 | Kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺168.520
2. kısım
ZER Ambalaj Plastik Elektronik Pazarlama Ticaret Limited Şirketi — ₺184.218
ZER Ambalaj Plastik Elektronik Pazarlama Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2021 Yılı Genel Temizlik, Basılı Kağıt Ve Matbu Evrak İle Kırtasiye Malzemeleri Mal ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺168.520; 2. kısım: ZER Ambalaj Plastik Elektronik Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, ₺184.218.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- 2026 Mali Yılı Tekirdağ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarımıza Kırtasiye Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺168.609, Tekirdağ (27.07.2026)
- Bilgisayar ve Büro Makineleri İle Teçhizat ve Parçaları — Şahinoğlu Bilgisayar İnşaat Kırtasiye San.Ve Tic.Ltd.Ş, ₺168.755, Bolu (26.08.2020)
- KIRTASİYE VE BİLGİSAYAR SARF MALZEMELERİ SATIN — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺167.806, Ankara (05.10.2020)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →