2021 Yılı İçin 410 Kalem İlaç ve Serum Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf2021 Yılı İçin 410 Kalem İlaç ve Serum Alımı ihalesi (İKN 2020/575356) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/575356
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi
- İl
- Tokat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/575356 · Sonuç tarihi: 27.01.2021
İhalenin konusu
410 Kalem İlaç ve Serum Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Akgün Ecza Deposu Sanayi ve Tic.AŞ, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.252.643.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Akgün Ecza Deposu Sanayi ve Tic.AŞ — ₺845.670
Akgün Ecza Deposu Sanayi ve Tic.AŞ firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. — ₺71.963
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2021 Yılı İçin 410 Kalem İlaç ve Serum Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Akgün Ecza Deposu Sanayi ve Tic.AŞ, ₺845.670; 2. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş., ₺71.963.
Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2021-2022 Yılları 2 Yıllık 10 Kısım 23 Kalem Kit,Laboratuvar Malzemesi ve Kit Karşılığı Cihaz Kullanımı — Gürmed Tıbbi ve Teknolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş., ₺896.860 (29.12.2020)
- 2021 yılı için 13 kısım 99 kalem gıda malzemesi alımı — Turova Gıda Tarım Hayvan Nakliye Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺667.865 (16.12.2020)
- 2021 Yılı 4 Kısım 6 Kalem Kit karşılığı Cihaz Kullanımı İhalesi — FİT Medikal ve Endüstriyel Ürünler İthalat İhracat Araç Kiralama Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺1.133.305 (17.12.2020)
- 2021 Yılı 205 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti., ₺1.334.659 (10.03.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- (855) Radyoloji (Radyodiagnostik) Anabilim Dalı İhtiyacına 16 Kalem Medikal Sarf Malzeme — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺845.000, Antalya (06.07.2026)
- 23 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Orem Medikal Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺845.000, Ordu (20.05.2026)
- DMO Bulunmayan Sıvı Grubu Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Nüans Ecza Deposu Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺844.500, İzmir (03.06.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →