2021 Yılı Kocaeli Geneli Hizmet Binaları ve Yeşil Alanlardaki Elektrik Tesisleri İçin Bakım ve Onarım Hizmeti
Bakım ve Onarım HizmetleriKocaeli Büyükşehir Belediyesi Yapı Kontrol Dairesi Başkanlığı - Enerji Aydınlatma ve Mekanik İşler Şube Müdürlüğü tarafından açılan "2021 Yılı Kocaeli Geneli Hizmet Binaları ve Yeşil Alanlardaki Elektrik Tesisleri İçin Bakım ve Onarım Hizmeti" ihalesini Derta Proje Mühendislik Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.783.310 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/550332).
- İhale Kayıt No
- 2020/550332
- Kazanan firma
- Derta Proje Mühendislik Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.783.310
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kocaeli
- Sonuç tarihi
- 24.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/550332 · Sonuç tarihi: 24.12.2020
İhalenin konusu
91 Kalem 2021 Yılı Kocaeli Geneli Hizmet Binaları ve Yeşil Alanlardaki Elektrik Tesisleri İçin Bakım ve Onarım Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Derta Proje Mühendislik Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.963.590.
- İdare hakkında: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yapı Kontrol Dairesi Başkanlığı - Enerji Aydınlatma ve Mekanik İşler Şube Müdürlüğü adına sonuçlanan 10 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.