2021 Yılı Müdürlüğümüz Bünyesinde Bulunan Ford Marka Ambulansların 9 Aylık Yedek Parça, Tamir, Bakım Onarım ve İşçilik Hizmet Alımı İşi
Bakım ve Onarım Hizmetleriİl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "2021 Yılı Müdürlüğümüz Bünyesinde Bulunan Ford Marka Ambulansların 9 Aylık Yedek Parça, Tamir, Bakım Onarım ve İşçilik Hizmet Alımı İşi" ihalesini Arkas Otomotiv Servis Ve Ticaret Anonim Şirketi 1.953.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/93832).
- İhale Kayıt No
- 2021/93832
- Kazanan firma
- Arkas Otomotiv Servis Ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.953.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 29.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/93832 · Sonuç tarihi: 29.04.2021
İhalenin konusu
1 Kısım 2 Kalem 2021 Yılı Müdürlüğümüz Bünyesinde Bulunan Ford Marka Ambulansların 9 Aylık Yedek Parça, Tamir, Bakım Onarım ve İşçilik Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺1.953.000 — İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına Bakım ve Onarım Hizmetleri alanında sonuçlanan 5 ihalede ortalamanın (13.958.792,6 ₺) %86 altında.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 51 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 14,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Arkas Otomotiv Servis Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →