2021 yılında 9 (dokuz) aylık tamamı şoförlü olmak üzere 18 adet 4+1 pick-up, 1 adet 4+1 binek ve 11 adet 16+1 minibüs kiralama
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriAile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "2021 yılında 9 (dokuz) aylık tamamı şoförlü olmak üzere 18 adet 4+1 pick-up, 1 adet 4+1 binek ve 11 adet 16+1 minibüs kiralama" ihalesini Şentürkler Filo Otomotiv Turizm Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi 2.251.755 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/30109).
- İhale Kayıt No
- 2021/30109
- Kazanan firma
- Şentürkler Filo Otomotiv Turizm Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.251.755
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Aydın
- Sonuç tarihi
- 31.03.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/30109 · Sonuç tarihi: 31.03.2021
İhalenin konusu
İl Müdürlüğümüz ve Bağlı Kuruluşlarda görevlendirilmek üzere 2021 yılında 01.04.2021 tarihinden başlamak üzere ve tamamı sürücülü 18 adet 4+1 pick-up tipi hafif ticari araç, 11 adet 16+1 minibüs , 1 adet 4+1 binek tipi araç kiralama hizmeti alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 16+1 minibüs | 11 | adet |
| 4+1 binek tipi araç kiralama hizmeti alımı | 1 | adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Şentürkler Filo Otomotiv Turizm Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺76.950.985.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.