2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğretim Öğrencilerinin Taşınması İşi
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğretim Öğrencilerinin Taşınması İşi ihalesi (İKN 2022/767189) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/767189
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tekirdağ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/767189 · Sonuç tarihi: 09.09.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺134.100 (2 istekli)
2. kısım
Sınırlı Sorumlu 76 Nolu Malkara ve Çevresi Köyleri Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi — ₺90.000 (2 istekli)
Sınırlı Sorumlu 76 Nolu Malkara ve Çevresi Köyleri Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğretim Öğrencilerinin Taşınması İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺134.100; 2. kısım: Sınırlı Sorumlu 76 Nolu Malkara ve Çevresi Köyleri Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺90.000.
Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencilerinin Taşınması İşi — Yalçınlar Seyahat Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺157.785 (01.09.2022)
- 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Öğrencilerinin Taşınması İşi — Sınırlı Sorumlu 76 Nolu Malkara ve Çevresi Köyleri Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺234.000 (12.09.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Mersin Masal Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺134.064, Mersin (10.09.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Haskaya Taşımacılık Nakliye Turizm Temizlik Hizmet Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺134.160, Şanlıurfa (16.09.2021)
- Ardahan İl Sağlık Müdürlüğü'ne Bağlı Tesisler Araç Kiralama Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺134.002, Ardahan (11.12.2019)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →