2022-2023 Yılı Yakacak Alımı
2022-2023 Yılı Yakacak Alımı ihalesi (İKN 2022/631043) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/631043
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ordu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/631043 · Sonuç tarihi: 05.09.2022
İhalenin konusu
2265,15 Ton Kömür 22.200 kg Odun 31.900 kg Fındık Kabuğu, 80.000 kg Pelet
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Kömür 22.200 kg Odun 31.900 kg Fındık Kabuğu | 2265,15 | Ton |
| Pelet | 80.000 | kg |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Gedikkaya Kimya Sanayi ve Tic Ltd Şti., kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.448.004.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 13 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gedikkaya Kimya Sanayi ve Tic Ltd Şti. — ₺5.389.487 (3 istekli)
Gedikkaya Kimya Sanayi ve Tic Ltd Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Cihangirler İnş.Tic.ve San.Ltd.Şti. — ₺593.600 (5 istekli)
Cihangirler İnş.Tic.ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2022-2023 Yılı Yakacak Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gedikkaya Kimya Sanayi ve Tic Ltd Şti., ₺5.389.487; 2. kısım: Cihangirler İnş.Tic.ve San.Ltd.Şti., ₺593.600.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2021 Yılı Basılı Form ve Defter Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺343.076 (21.01.2021)
- 75 Kalem Bilişim Malzemesi Alımı — Incotech Çözüm Sistemleri Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺83.769 (22.08.2022)
- 2020 Sağlık Tesislerine 5 Kalem Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺55.630 (05.06.2020)
- 2022 Yılı 32 Kalem Kırtasiye Malzemesi İle Basılı Form Alımı — Güreller Tic.Koll.Şti.Abdullah Mürşit Gürel ve Ortağ, ₺13.727 (18.08.2022)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →