2022-2023 Yılları İçin Personel Servis Taşıma
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriToprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü (TMO) Konya Başmüdürlüğü tarafından açılan "2022-2023 Yılları İçin Personel Servis Taşıma" ihalesini Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti. 738.310 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/660997).
- İhale Kayıt No
- 2021/660997
- Kazanan firma
- Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺738.310
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 22.11.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/660997 · Sonuç tarihi: 22.11.2021
İhalenin konusu
TMO Konya Başmüdürlüğüne 505 iş günü üzerinden 4 adet 16+1 kişilik 2017 model ve üzeri minibüs ile personel taşıma hizmet alımı işi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %64 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺738.310 — Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü (TMO) Konya Başmüdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (2.033.587,3 ₺) %64 altında.
- Kazananın karnesi: Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.363.664.
- İdare hakkında: Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü (TMO) Konya Başmüdürlüğü adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →