2022 Gençlik Kampları Ulaşım, Seyahat Sigortası, Kumanya ve Yemek Hizmet Alımı Organizasyon İşi
Finans ve Sigorta HizmetleriGaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "2022 Gençlik Kampları Ulaşım, Seyahat Sigortası, Kumanya ve Yemek Hizmet Alımı Organizasyon İşi" ihalesini Diyarkent Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. 1.068.120 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/430049).
- İhale Kayıt No
- 2022/430049
- Kazanan firma
- Diyarkent Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.068.120
- İstekli sayısı
- 2
- İdare
- Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
- İl
- Gaziantep
- Sonuç tarihi
- 24.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/430049 · Sonuç tarihi: 24.06.2022
İhalenin konusu
1 Adet 2022 Gençlik Kampları Ulaşım, Seyahat Sigortası, Kumanya ve Yemek Hizmet Alımı Organizasyon İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Finans ve Sigorta Hizmetleri sektöründe ortalamanın (3,3 istekli) %39 altında.
- Kazananın karnesi: Diyarkent Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.516.102.
- İdare hakkında: Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.