2022 Yılı 113 Kalem Temizlik ve Mutfak Malzemeleri Alımı
Mobilya ve Döşeme2022 Yılı 113 Kalem Temizlik ve Mutfak Malzemeleri Alımı ihalesi (İKN 2021/891407) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/891407
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Osmaniye
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/891407 · Sonuç tarihi: 17.03.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Armi Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.037.837.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 62 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 14,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Armi Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.778.084 (10 istekli)
Armi Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Demircan Mutfak Endüstriyel Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺65.704 (4 istekli)
Demircan Mutfak Endüstriyel Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2022 Yılı 113 Kalem Temizlik ve Mutfak Malzemeleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Armi Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.778.084; 2. kısım: Demircan Mutfak Endüstriyel Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺65.704.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2026 Yılı Yemek Hizmet Alımı — BYS Beyoğlu Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.776.000 (17.11.2025)
- 6 Kalem Medikal Gaz Alımı — AS Gaz Sınai ve Tıbbi Gazlar Anonim Şirketi, ₺2.362.500 (30.12.2025)
- 2026 Yılı Ford Marka Ambulans Arka Kabin Bakım Onarım — Mersin Tekkar Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺2.700.000 (30.12.2025)
- 2026-2027 Yılı 2 Kısım Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ile Tehlikeli Atıkların Toplanması Taşınması Ara Depolama ve Bertarafı Hizmeti Alımı — Bulut Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺711.360 (25.12.2025)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Temizlik Malzemeleri — MD İnşaat Yapı Ticaret Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Limited Şirketi, ₺1.779.650, Eskişehir (04.11.2025)
- Temizlik Malzemeleri ve Aparatları Mal Alım İşi — HM Endüstriyel Temizlik Malzemeleri Gıda Ambalaj Sanayi İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.774.298, Hatay (17.12.2025)
- Temizlik Malzemesi Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.774.080, Diyarbakır (30.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →