2022 Yılı 17 Haziran-12 Ağustos Tarihleri Arasında , 12 Kamp Merkezine Katılımcıların Gidiş Dönüşünü Sağlamak Amacıyla Araç Kiralanması ve Seyahat Esnasında Yemek ve Kumanya Verilmesi Hizmet Alımı İşi
Yemek ve Konaklama HizmetleriErzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "2022 Yılı 17 Haziran-12 Ağustos Tarihleri Arasında , 12 Kamp Merkezine Katılımcıların Gidiş Dönüşünü Sağlamak Amacıyla Araç Kiralanması ve Seyahat Esnasında Yemek ve Kumanya Verilmesi Hizmet Alımı İşi" ihalesini Palandöken Safir Taşımacılık Turizm İnşaat Taahhüt Gıda Tic.San.Ltd.Şti 462.810 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/407906).
- İhale Kayıt No
- 2022/407906
- Kazanan firma
- Palandöken Safir Taşımacılık Turizm İnşaat Taahhüt Gıda Tic.San.Ltd.Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺462.810
- İstekli sayısı
- 4
- İdare
- Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
- İl
- Erzurum
- Sonuç tarihi
- 09.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/407906 · Sonuç tarihi: 09.06.2022
İhalenin konusu
17 Haziran-12 Ağustos 2022 Tarihleri Arası 12 Kamp Merkezine Katılımcıların Gidiş ve Dönüşlerinin Sağlanması, Yemek ve Kumanya Hizmet Alımı İşi.( Araçlar En Az 46 Kişilik Olacak)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %29 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺462.810 — Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına Yemek ve Konaklama Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (577.446,7 ₺) %20 altında.
- Kazananın karnesi: Palandöken Safir Taşımacılık Turizm İnşaat Taahhüt Gıda Tic.San.Ltd.Şti, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.095.860.
- İdare hakkında: Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 11 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.