2022 Yılı 55-57 Demiryolu Bakım Müdürlükleri Mıntıkasında (Palu-Tatvan Arası) Yol Bekçiliği Hizmet Alım İşi
İş ve Danışmanlık HizmetleriT.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü(TCDD) 5. Bölge Satınalma Müdürlüğü tarafından açılan "2022 Yılı 55-57 Demiryolu Bakım Müdürlükleri Mıntıkasında (Palu-Tatvan Arası) Yol Bekçiliği Hizmet Alım İşi" ihalesini Canpolat Grup Sosyal Hizmetler İnşaat Taahhüt Otomotiv Ormancılık Nakliye Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 3.243.709,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 15 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/507443).
- İhale Kayıt No
- 2021/507443
- Kazanan firma
- Canpolat Grup Sosyal Hizmetler İnşaat Taahhüt Otomotiv Ormancılık Nakliye Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.243.709
- İstekli sayısı
- 15
- İl
- Malatya
- Sonuç tarihi
- 01.11.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/507443 · Sonuç tarihi: 01.11.2021
İhalenin konusu
40 İşçi İle 12 Ay (01.01.2022-31.12.2022) Yol Bekçiliği Hizmet İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 15 istekli teklif verdi — İş ve Danışmanlık Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,5 istekli) %173 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Canpolat Grup Sosyal Hizmetler İnşaat Taahhüt Otomotiv Ormancılık Nakliye Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺95.204.746.
- İdare hakkında: T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü(TCDD) 5. Bölge Satınalma Müdürlüğü adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 13 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.