Kamu İhaleleri

2022 Yılı Araç Kiralama Hizmet Alımı

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

Çorum Belediye Başkanlığı tarafından açılan "2022 Yılı Araç Kiralama Hizmet Alımı" ihalesini Hedef Servis Hizmetleri Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1.121.936,24 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 7 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/740359).

İhale Kayıt No
2021/740359
Kazanan firma
Hedef Servis Hizmetleri Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Sözleşme bedeli
₺1.121.936
İstekli sayısı
7
İl
Çorum
Sonuç tarihi
16.02.2022

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/740359 · Sonuç tarihi: 16.02.2022

İhalenin konusu

Makine İkmal Bakım Ve Onarım Müdürlüğü’nce Belediyemiz bünyesinde 2022 yılında saha çalışmalarında kullanılmak üzere 01.01.2022-31.12.2022 tarihleri arasında 365(üçyüzaltmışbeş) takvim gün süreyle toplam 46 Adet Aracın Kiralanması Hiz. Alım İşi.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Hedef Servis Hizmetleri Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →